DAVLAT TEST MARKAZI

O'zbekiston Respublikasi Vazirlar Mahkamasi

DAVLAT TEST MARKAZI

DIQQAT!   - ABITURIYENTLARGA ESLATMA      


Jismoniy shaxslarni va yuridik shaxs vakillarini qabul qilish jadvali

 

Davlat test markazi rahbariyati tomonidan jismoniy shaxslarni va yuridik shaxs vakillarini qabul qilish jadvali

 

T/r

Familiya ismi sharifi

Lavozimi

Qabul vaqti

Tel (ishxona)

Ichki tel

1

Karimov Madjit Malikovich

Direktor

Juma

1500-1700

235-19-14

102

2

Xakberdiyev Kaxramon Kurbanovich

Direktor o`rinbosari

Seshanba

1500-1700

234-72-48

104

3

Mirzaev Farxod Isamovich

Direktor o`rinbosari, boshqarma boshlig`i 

Chorshanba

1500-1700

234-40-18

103

4

Zuparxodjayeva Sevar Zakirovna

Chet tillarni bilish va egallash dajasini baholash boshqarmasi boshlig`i

Payshanba

1500-1700

235-74-85

113

Davlat test markazi bo`limlarining jismoniy shaxslarni va yuridik shaxs vakillarini qabul qilish jadvali

 

Т/р

Bo`lim nomi

Bo`lim boshlig`i

Qabul vaqti

Tel (ishxona)

Ichki tel

1

Test sinovlari texnologiyalarini rivojlantirish bo‘limi

Dusnazarov Umidjon Muminovich

Chorshanba

1500-1700

234-95-10

114

2

Test sinovlarini tashkil etish bo‘limi

Noraliyev Ulugbek Saydiganiyevich

Seshanba

1500-1700

235-56-45

125

3

Test sinovlarining kompyuter tahlili va axborotlashtirish bo‘limi

Iskandarov Jahongir Toxirovich

Juma

1500-1700

234-72-06

120

4

Ilmiy-nashriyot bo‘limi

Boboyev Orziqul Mirzayevich

Payshanba

1500-1700

235-19-14

124

5

Uzluksiz ta’lim tizimida kadrlar tayyorlash monitoringini olib borish va sifatini nazarot qilish bo‘limi

Alimov Akbar Muxammatovich

Chorshanba

1500-1700

234-42-60

116

6

Uzluksiz ta’lim tizimida professor-pedagoglar tarkibini va rahbar kadrlarni attestatsiyadan o‘tkazish bo‘limi

Baymirov Kayum Shayimovich

Seshanba

1500-1700

234-72-26

115, 123

7

Oliy ta’lim hamda kadrlar malakasini oshirish va ularni qayta tayyorlash ta’lim muassasalarini attestatsiyadan o‘tkazish bo‘limi

Nazarov Baysun Fayzillaevich

Chorshanba

1500-1700

235-19-50

114

8

O‘rta maxsus, kasb-hunar ta’limi tizimidagi ta’lim muassasalarini attestatsiyadan o‘tkazish bo‘limi

Sulaymonov Akmal Asqarovich

Seshanba

1500-1700

234-47-79

111

9

Maktabgacha, umumiy o‘rta va maktabdan tashqari ta’lim muassasalarini attestatsiyadan o‘tkazish bo‘limi

Baratov Akmal Abdumajitovich

Chorshanba

1500-1700

234-97-91

112

10

Nodavlat ta’lim muassasalari faoliyatini litsenziyalash, ta’lim muassasalarini akkreditatsiyalash va ta’lim to‘g‘risidagi hujjatlarni nostrifikatsiyalash bo‘limi

Ishonqulov Nizamjon Fayzullayevich

Seshanba, 

Payshanba

1000-1300,

1400-1700

234-46-83

117

 

11

Buxgalteriya

Talipova Sayyora Kamilovna

Chorshanba

1500-1700

234-07-22

106

12

Kadrlar bo‘yicha inspektor

Xayitov Abduvaxxob Tolliboevich

Payshanba

1500-1700

234-61-27

119

13

Yuridik maslahatchi

Elmurodov Xusan Elmurodovich

Seshanba

1500-1700

234-54-77

109

14

Devonxona

Abdullayeva Anora Narzullayevna

Har kuni

900-1700

235-19-14

101

 

Yuklab olish  (PDF, 6KB)

Pochta xizmati

Yangiliklar taqvimi
Iyul 2017
 
DuSeChPaJuShYa
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
TASHRIFLAR TAHLILI
Obuna
Siz bizning yangiliklarga a`zo bo`lishingiz mumkin

Obuna bo`lish
Murojaat
Yagona interaktiv davlat xizmatlari portali orqali
Murojaat kelib tushdi 111
Yakunlangan 95
Qayta ishlash jarayonida 4
Rad etildi 12
Ishonch telefoni orqali
Murojaat kelib tushdi 601
Yakunlangan 601
(10.07.2017 yil holatiga)
SHRIFT O'LCHAMI
AXBOROT RESURSLARI


DC ABITUR


QABUL 2017

ABITURIYENT INFO


STAFF 2017

So'rovnoma
So'rovnoma